KONST / Litografier / Grafiskt blad 14077082
nr 1407 7082
Gudrun Kellerman
(f. 1943), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Familjen". Signerad, numrerad 29/100. Oramat löst blad, 38x28 cm
Kondition: skadat blad (utanför bild)
Gudrun Kellerman, svensk målare född 1943.
Utrop:
500 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:26:24